Завершився Всеукраїнський відбірковий тур

У Львові завершився Всеукраїнський відбірковий тур ювілейного XХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», що проходив з 14.10.2019 по 01.11.2019р. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

Фестиваль проводиться за участю дітей, учнівської та студентської молоді.

У цьогорічному фестивалі взяли участь близько 12000 учасників, у заключному етапі фестивалю – близько 2800 учасників.

На великій сцені за чотири конкурсних дні пройшло 226 концертних одиниць – вокально-інструментальних ансамблів, оркестрів, хореографічних колективів, солістів та ін. На малій сцені – 105 учасників у номінації «Художнє читання». На перегляд було подано 577 художніх робіт, 78 творів у номінації «Авторська поезія і проза».

Окрім Львівщини, у конкурсі взяли участь представники з Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Волинської, Вінницької, Одеської, Донецької, Запорізької, Рівненської, Кіровоградської, Миколаївської областей. Найбільш чисельне представництво було від Львівської, Вінницької, Хмельницької, Донецької та Волинської областей.

Найбільш високий виконавський рівень на Львівщині виявили учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Жовківського, Миколаївського, Золочівського, Сокальського, Радехівського, Яворівського районів, мм. Трускавця, Червонограда, Дрогобича, Шевченківського та Залізничного районів міста Львова. В усіх номінаціях окрім шкіл та позашкільних навчальних закладів вагомо була представлена вища школа.

За підсумками фестивалю у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 30.10.2019р. була відкрита виставка художніх робіт переможців фестивалю. До гала-концерту планується підготувати Інтернет-виставку на сторінках фестивалю у соціальних мережах.

26 листопада 2019 року у Львівській опері відбудеться церемонія нагородження лауреатів та святковий ювілейний концерт переможців.

About the Author: admin