Церемонія нагородження та заключний гала-концерт

Шановні учасники фестивалю!

Організаційний комітет ХХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» запрошує лауреатів Всеукраїнського фестивалю для участі в урочистій церемонії нагородження та заключному гала-концерті, який відбудеться 26 листопада 2019 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету театрі ім. С. Крушельницької (проспект Свободи, 28).

З 10.00 — загальна репетиція концерту у Львівській опері (для тих, хто беруть участь, буде додаткове повідомлення про конкретний час репетиції)

З 15.00 — урочисте нагородження переможців та дипломантів у трьох художніх номінаціях: “Живопис”, “Графіка”, “Декоративна тематична композиція”. Нагородження відбудеться у центральному фойє оперного театру, зайти в приміщення треба зі службового входу зліва.

З 16.00 — урочисте нагородження переможців та дипломантів у номінаціях: “Солісти”, “Вокальні ансамблі”, “Авторська пісня”, “Художнє читання”, “Авторська поезія і проза”, “Народна та сучасна хореографія”, “Оркестри”. Нагородження відбудеться у центральному фойє оперного театру, зайти в приміщення треба зі службового входу зліва.

О 18.00 початок Гала-концерту.

Вхід за запрошеннями, які можна замовити в оргкомітеті за телефоном 098-20-80-458

Просимо учасників заздалегідь подбати про квитки на зворотню дорогу після 20.30 год.

About the Author: admin